MOZA slider monopad 2v1 SLYPOD E

Kód: SLYPOD-8521
Neohodnoceno
Značka: MOZA
11 056 Kč –7 %
MOZA slider monopad 2v1 SLYPOD E
11 056 Kč –7 % 10 333 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

MOZA slider monopad 2v1 SLYPOD E

Moza Slypod je první monopod s vestavěným elektrickým sliderem na světě. S obrovskou silou, možností ovládání přes tlačítka i aplikaci a mnoho dalšího.

Konstrukce Moza slypod je vyrobená z uhlíkového vlákna, takže váží méně než 1 kg. Zatím při vertikálním pohybu Moza Slypod nabízí optimální zatížení 9 kg a při horizontálním 4 kg, což z něj děla nejsilnější motorizovaný slider / monopod dostupný na trhu.

  • Hmotnost: 750 g
  • Max. vertikální zatížení: 9kg
  • Max. horizontální zatížení: 4kg
  • Rychlost pohybu: 0,15-28mm/s

Velmi výkonný motor, podobný technologií z Mars Roveru, je schopen vyvinout kroutící moment 1 Nm, který je dostatečný pro užitečné zatížení až 18 kg. Zrychlení z 0 na 10 000 otáček trvá pouze 10 mikrosekund nebo 1/1 000 000, což překonává všechny dostupné motorizované slidery. Zabudovaný přesný algoritmus pro ovládání pohybu umožňuje vytvořit dokonale precizní, opakovatelný pohyb i pro ty nejnáročnější snímky.

Přesná regulace polohy a rychlosti

Inteligentní algoritmus řízení pohybu "Deep Red", od společnosti Moza, zajišťuje přesné nastavení polohy a rychlosti Moza Slypodu, což umožňuje dokonale opakovatelné pohyby pro ty nejnáročnější filmaře.

Hlavní rozhraní

Hlavní rozhraní Mozy Slypod nabízí: dálkové ovládání, kreativní video, upgrade firmwaru, ztišený režim, a další možnosti nastavení najdete v hlavním rozhraní.

Dálkové ovládání

Vstupte do "Gearshift Mode" režimu pro pohodlné dálkové vysunuti a zasunutí Mozy Slypod. Stačí pouze posouvat červený jezdec na displeji pro pohyb Slypodu. V tomto rozhraní je k dispozici i nastavení rychlosti pohybu.

Nastavení barvy

Uživatel může nastavit až pět různých barev, které odpovídají stavu indikátoru, podle vlastní potřeby a zvyklosti.

Krokový režim

Tento režim je určený pro nastavení časosběru. Na rozdíl od standardního časosběru, zde nastavujete celý proces do několika kroků,, kdy určujete délku pohybu, dobu mezi každým krokem a dobu každého záběru.

Režim segmentace

Při režimu segmentace může uživatel rozdělit pohyb zařízení do různých segmentů, v každém segmentu lze nastavit vzdálenost pohybu, dobu pohybu a směr

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení