MOZA slider monopad 2v1 SLYPOD E

Kód: SLYPOD-8521
Neohodnoceno
Značka: MOZA
11 056 Kč –7 %
MOZA slider monopad 2v1 SLYPOD E
11 056 Kč –7 % 10 333 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

MOZA slider monopad 2v1 SLYPOD E

Moza Slypod je první monopod s vestavěným elektrickým sliderem na světě. S obrovskou silou, možností ovládání přes tlačítka i aplikaci a mnoho dalšího.

Konstrukce Moza slypod je vyrobená z uhlíkového vlákna, takže váží méně než 1 kg. Zatím při vertikálním pohybu Moza Slypod nabízí optimální zatížení 9 kg a při horizontálním 4 kg, což z něj děla nejsilnější motorizovaný slider / monopod dostupný na trhu.

  • Hmotnost: 750 g
  • Max. vertikální zatížení: 9kg
  • Max. horizontální zatížení: 4kg
  • Rychlost pohybu: 0,15-28mm/s

Velmi výkonný motor, podobný technologií z Mars Roveru, je schopen vyvinout kroutící moment 1 Nm, který je dostatečný pro užitečné zatížení až 18 kg. Zrychlení z 0 na 10 000 otáček trvá pouze 10 mikrosekund nebo 1/1 000 000, což překonává všechny dostupné motorizované slidery. Zabudovaný přesný algoritmus pro ovládání pohybu umožňuje vytvořit dokonale precizní, opakovatelný pohyb i pro ty nejnáročnější snímky.

Přesná regulace polohy a rychlosti

Inteligentní algoritmus řízení pohybu "Deep Red", od společnosti Moza, zajišťuje přesné nastavení polohy a rychlosti Moza Slypodu, což umožňuje dokonale opakovatelné pohyby pro ty nejnáročnější filmaře.

Hlavní rozhraní

Hlavní rozhraní Mozy Slypod nabízí: dálkové ovládání, kreativní video, upgrade firmwaru, ztišený režim, a další možnosti nastavení najdete v hlavním rozhraní.

Dálkové ovládání

Vstupte do "Gearshift Mode" režimu pro pohodlné dálkové vysunuti a zasunutí Mozy Slypod. Stačí pouze posouvat červený jezdec na displeji pro pohyb Slypodu. V tomto rozhraní je k dispozici i nastavení rychlosti pohybu.

Nastavení barvy

Uživatel může nastavit až pět různých barev, které odpovídají stavu indikátoru, podle vlastní potřeby a zvyklosti.

Krokový režim

Tento režim je určený pro nastavení časosběru. Na rozdíl od standardního časosběru, zde nastavujete celý proces do několika kroků,, kdy určujete délku pohybu, dobu mezi každým krokem a dobu každého záběru.

Režim segmentace

Při režimu segmentace může uživatel rozdělit pohyb zařízení do různých segmentů, v každém segmentu lze nastavit vzdálenost pohybu, dobu pohybu a směr