Tepelné čerpadlo 9,4kW R32 Monoblok EVI DC Invertor

Kód: SPRS111671
Neohodnoceno
Značka: SPRSUN
97 900 Kč –11 %
5p r32 (2)
97 900 Kč –11 % 87 200 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Tepelné čerpadlo vzduch - voda s invertorem nabízí úsporu energie až o 30 % oproti tepelným čerpadlům ON-OFF. Technologie EVI umožňuje dosáhnout lepšího výkonu a vyššího topného faktoru (COP)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tepelné čerpadlo s invertorem a kompresorem Panasonic

Napájení 3x380V

Max. topný výkon: 9,4kW

Jedná se o invertorové tepelné čerpadlo systému vzduch-voda ve verzi monoblok.
Možnost získání dotací – až 120 000 Kč (Nová zelená úsporám, Kotlíková dotace)

Kód SVT30191

  

Chytrá technologie

 

SPRSUN Samostatně vyvinutá řada ovladačů
Samostatně vyvinutá řada ovladačů SPRSUN plně invertorových tepelných čerpadel SPRSUN R32 Cold Climate s výstižným novým vzhledem je navržena tak, aby přinesla pohodlí do života lidí s teplou vodou, vytápěním a chlazením. Mezi vlastnosti a funkce ekvivalentní řadě ovladačů CAREL patří energetická třída ERP A+++, provoz s nízkou hlučností, chladivo R32, inteligentní ovládání a inteligentní odmrazování. Tato cenově výhodná invertorová tepelná čerpadla jsou navíc zvýrazněna 5palcovým barevným dotykovým displejem, provozem při nízké okolní teplotě -30 °C EVI a vzdálenou aktualizací softwaru jedním kliknutím.

 

 

Technická data

 

 

 

 

5palcový barevný dotykový displej

5palcový barevný dotykový displej umožňuje snadno ovládat teplotu a nastavovat režimy systému. Díky modernímu a přehlednému rozhraní dokáže rychle zkontrolovat chybové kódy a zajistit, že jste schopni kdykoli a kdekoli změnit nebo naprogramovat teplotu v místnosti.

 

 

-30 °C EVI Provoz při nízkých teplotách
Tato nízkoteplotní DC invertorová tepelná čerpadla EVI jsou speciálně navržena pro chladné klimatické oblasti. Samostatně vyvinutá řada regulátorů SPRSUN kombinuje ekologické chladivo R32 a invertorovou technologii EVI k výrobě teplé vody 60 °C a stabilnímu vytápění domu i při nízkých teplotách -30 °C. Invertorová tepelná čerpadla EVI využívající rotační kompresor Panasonic výrazně zlepšují problém nedostatečné účinnosti vytápění při nízkých teplotách.
 
 
 
 
 
Vzdálená aktualizace softwaru jedním kliknutím
Pokud je nutná aktualizace softwaru, systém vás bude informovat, abyste mohli software ovladače upgradovat jedním kliknutím kdykoli a kdekoli, pokud je připojen k internetu. Aktualizace může trvat několik minut v závislosti na rychlosti připojení k internetu.
 
Výkon ERP A+++
Nová plně invertorová tepelná čerpadla R32, která jsou stejně energeticky vysoce účinná jako řada regulátorů CAREL, dosahují energetické úrovně ERP A+++. Mají maximální topný výkon od 9,5KW do 22KW, s maximálním COP 5,89.
 

 

R32 Chladivo
Chladivo R32 je šetrnější k životnímu prostředí ve srovnání s jinými tradičními chladivy. Jeho schopnost umožnit invertorovému tepelnému čerpadlu dobíjet a recyklovat efektivněji než některá jiná chladiva znamená, že jednotka může pracovat s mnohem vyšší účinností.
 

 

Nízká hlučnost
Rotační kompresor Panasonic a DC invertorové bezkomutátorové ventilátory NIDEC umožňují jednotkám tichý chod. Mezitím jsou přijata nová opatření ke snížení hluku, aby se zvuk jednotek reguloval na uspokojivé úrovni. Samostatně vyvinutá řada kontrolérů SPRSUN dokáže při testování při akustickém výkonu dosáhnout chodu s nízkou hlučností 56 dB(A).
 
 
Chytré ovládání
S vlastním inteligentním systémem dálkového ovládání CGK online jsou naše invertorová tepelná čerpadla R32 DC vybavena vysoce integrovanými řídicími funkcemi, které lze ovládat pomocí vzdálené aplikace. Systém je snadno ovladatelný, stabilní ve výkonu a je skutečně chytrým operačním systémem.
 
 

  

Inteligentní odmrazování
SPRSUN nezávisle vyvinul svůj vlastní inteligentní režim řízení odmrazování PID. Když jsou splněny podmínky odmrazování, automaticky se přepne do režimu odmrazování, aby se zabránilo zmatku jednotky při odmrazování a spotřebě energie, což zlepší spolehlivost a hospodárnost celé jednotky.
 

 

Jednotka má různé funkce zaměřené na člověka: > Dokáže automaticky přepínat teplotní režim podle okolní teploty; > Více funkcí časování zlepšuje zákaznickou zkušenost a uspokojuje jejich potřeby v oblasti úspory energie; > Vícejazyčný displej je určen pro zákazníky na různých trzích; > Sterilizace se používá, aby bylo tepelné čerpadlo pohodlnější; > Jednotka je vybavena řadou automatických ochranných funkcí pro automatickou identifikaci a úpravu chyb, takže jednotka pracuje stabilněji a trvanlivěji.
 

Výrobce:

SPRSUN je profesionální výrobce tepelných čerpadel založený v roce 1999. Jako jeden z předních dodavatelů tepelných čerpadel v Číně vyrábí SPRSUN několik různých typů tepelných čerpadel, včetně DC invertorových tepelných čerpadel, vzduchových teplovodních tepelných čerpadel a bazénových tepelných čerpadel. 

Jsou vyráběny podle normy EN14511 s certifikáty CCC, CE, CB, SAA, ROHS, TUV a ERP.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tepelná čerpadla
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…