GOSUND NITEBIRD žárovka WIFI WB4-2 2700K bílá+RGB 2ks

Kód: WB4-2-81167
Neohodnoceno
Značka: GOSUND
199 Kč
Skladem (>6 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

GOSUND NITEBIRD žárovka WIFI WB4-2 2700K bílá+RGB 2ks

VÝHODNÉ BALENÍ 2KS! Chytrá LED žárovka ovládaná hlasem, kterou lze ovládat telefonem přes WiFi nebo pomocí hlasových asistentů. Chytrá žárovka je kompatibilní s Amazon Alexa i Google Home. Vyzařuje teplou bílou barvu a obsahuje dalších 16 milionů barev. Můžete si tak navolit přesně tu, která odpovídá vaší současné náladě.

Oceníte 8 přednastavených scén pro noc, čtení, práci, volný čas, dále scénu barevnou, oslňující, nádhernou a soft. K dispozici je možnost vytvořit si svoji vlastní scénu. Žárovka Nitebird zvládá také hudební funkce, kdy neustále mění barvu a bliká do rytmu hudby.

Pomocí hlasových příkazů lze LED žárovku Nitebird snadno ovládat. Disponuje funkcemi například zapnutí i vypnutí světla, časovačem, automatickým zapínáním a vypínáním v určitou dobu, změnou barvy nebo režimem čtení. Všechny tyto funkce lze nastavit v bezplatné aplikaci Gosund. Je kompatibilní s iOS 8.0 a Android 4.4 a vyššími operačními systémy.

LED žárovka Nitebird disponuje možností seskupení několika žárovek dohromady a můžete je tak ovládat jen jedním tlačítkem. Oceníte její dlouhou životnost až 20 000 hodin. Díky kompaktním rozměrům 14 × 9 × 7 cm se vejde do každého světla nebo lampy. Odpovídá žárovce o výkonu 75 W.

Technická specifikace:

  • PATICE: E27
  • SPOTŘEBA ENERGIE: 8 W
  • WiFi FREKVENCE: 802.11 b / g / n - 2,4 GHz