Keyestudio KS0530 Arduino smart solární sledovací sada

Kód: KS0530
Neohodnoceno
Značka: KEYESTUDIO
2 142 Kč –9 %
Keyestudio KS0530 Arduino smart solární sledovací sada
2 142 Kč –9 % 1 928 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato solární sledovací sada je založena na platformě Arduino.
Skládá se ze 4 senzorů okolního světla, 2 DOF serv, solárního panelu a dalších senzorů, jejichž cílem je přeměna světelné energie na elektronickou energii a nabíjení energetických zařízení.
Může se pochlubit nabíjecím modulem smartphonu, senzorem teploty a vlhkosti, světelným senzorem BH1750, bzučákem, displejem LCD1602, tlačítkovým modulem, LED modulem a dalšími, které obohacují tutoriál a dělají projekty zajímavějšími.

Tato sada může dětem nejen pomoci lépe se učit programování, ale také získat znalosti o elektronice, strojním zařízení, řídicí logice a informatice.
Navíc je to cenově výhodné open-source programovací zařízení. K instalaci a zapojení stačí jen několik jednoduchých kroků, což je velmi snadné a pohodlné.

Sada obsahuje 11 projektů, od jednoduchých po složité, které vás provedou krok za krokem. Můžete buď začít od těch základních, jako je naučit se ovládat signálový modul nebo senzor, nebo se zaměřit na sofistikovanější modul, který integruje většinu těchto komponent. A co víc, můžete také změnit kód nebo jej propojit s jinými senzory nebo moduly prostřednictvím částí Lego vyhrazených pro provádění vašich vlastních experimentů.

 

Funkce:
1. Více funkcí: automatické sledování světla, čtení teploty, vlhkosti a intenzity světla, ovládání tlačítkem, 1602 LCD displej a nabíjení solární energií;
2. Snadné sestavení: zasuňte do Lego jacku a instalujte a není třeba je připevňovat šrouby a maticemi nebo pájecím obvodem; také snadno demontovatelný;
3. Nový styl: akrylové desky a měděné sloupky; senzory nebo moduly připojené k akrylovým deskám prostřednictvím konektorů Lego;
Moduly LCD 1602 a solární panely k tomu přidávají technologie;
4. Vysoké rozšíření: zachování portů IIC, UART, SPI a konektorů Lego a rozšíření dalších senzorů a modulů;

Základní programování: program v jazyce C s Arduino IDE.
Vhodné pro věk 8+
Baterie NENÍ součástí balení (1x 18650)
Doporučuje se dohled dospělé osoby. Obsahuje malé části.

Odkazy:

https://www.youtube.com/watch?v=Bk5ajceXU6w

Odkaz na WIKI stránku 

Návody

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Interaktivní hračky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: