SYNCO mikrofon Mic-D30 3,5mm

Kód: SC-D30
Neohodnoceno
Značka: SYNCO
2 990 Kč –10 %
SYNCO mikrofon Mic-D30 3,5mm
2 990 Kč –10 % 2 691 Kč
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

SYNCO mikrofon Mic-D30 3,5mm

Kamerový elektretový mikrofon Mic-D30 typu „krátká puška“ pro ENG/EFP aplikace využívá inovovaný systém interferenční trubice s šikmými otvory pro velmi dobrou směrovost s výrazným útlumem zvuku ze stran. Mikrofon je vybaven otočným ovladačem pro plynulé řízení zisku, přepínatelným hornopropustním filtrem (75 a 150 Hz) a technologií pro automatické snížení intenzity zvuku při dosažení 124 dB SPL.

Klíčové vlastnosti a parametry mikrofonu SYNCO Mic-D30

 • Typ krátká puška pro ENG / EFP aplikace
 • Inovovaný systém interferenční trubice se šikmými otvory
 • Velmi dobrá směrovost s výrazným útlumem zvuku ze stran
 • Otočný ovladače pro plynulé řízení zisku
 • Přepínatelný hornopropustní filtr
 • Dynamický rozsah 119 dB
 • Rozměry/váha 21,5 x 214,5 mm / 85 g
 • S/N 82 dB(A)
 • Výstupní impedance 300R
 • Citlivost -24 dB@1 kHz
 • Dynamický rozsah 119 dB
 • Výstup Type C > 3,5 mm

Profesionální kamerový mikrofon SYNCO Mic-D30 je vysoce směrový mikrofon vybavený sofistikovaným mikrofonním zesilovačem, který zesiluje zvukové signály při zachování nízkého šumu. Mic-D30 využívá inovovaný systém interferenční trubice se šikmými otvory a poskytuje transparentní zvukový výkon či flexibilní diverzifikaci funkcí. Je ideálním doplňkem nejen pro kamery, ale i fotoaparáty, smartphony, notebooky, tablety a další záznamová zařízení.

Ovladač pro plynulé řízení intenzity zvuku

Otočným ovladačem můžete jednoduše a plynule řídit intenzitu zvuku od -10 dB do 15 dB nelineárně. Kolečko současně ovládá mikrofonní a sluchátkový zesilovač. Snadno tak nastavíte vstupní i výstupní signály na správnou úroveň.

Dvojnásobná ochrana zvukové stopy

Integrovaný systém chrání záznam zvuku před zkreslením, při dosažení maximální úrovně akustického tlaku 124 dB SPL. Technologie automatického snížení intenzity zvuku o 10 dB zajišťuje, že zvuk nebude narušen nebo ztracen na vrcholu SPL.

Systém monitorování zvuku

Díky přítomnosti 3,5mm jack konektoru můžete pomocí sluchátek kontrolovat zvukovou stopu v reálném čase.

Patentované rozhraní USB-C

SYNCO Mic-D30 je vybaven rozhraním typu C, které podporuje analogový i digitální výstup signálu. A proč USB-C? Jelikož toto rozhraní si zachovává mnohem více zvukových detailů než klasický 3,5 mm port a poskytne vám tak vysoce kvalitní zvuk.

Přepínatelný hornopropustní filtr

Díky použité elektronice vytváří SYNCO Mic-D30 velmi malý vlastní šum. Přepínatelný nízkofrekvenční filtr (75 a 150 Hz) dále odstraňuje většinu nízkofrekvenčních zvuků způsobených např. prouděním vzduchu, chvěním či elektrickým proudem.

Revoluční design

Inovovaný systém interferenční trubice se šikmými otvory Acoustic Noise Canceling Array (ANCA), umožňuje mikrofonu SYNCO Mic-D30 lépe zpracovávat zvukové vlny, snižovat hluk mimo osu a zaměřit se na zachycení zvuku před kapslí. Výstupem je jasný, ostrý a přirozený zvuk.